FREKANS İNVERTÖRLERİNDE İNDİRİM! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15

Mitsubishi İnverter Sürücü, 3 Fazlı, 2,2 kW, 400 V ac, 5 A, FR-D700 Series İle Kulanım, 0,2 → 400Hz

FR-D700 frekans inverteri geliştirilirken, cihazın basit ve güvenilir şekilde çalıştırılmasına, kompakt tasarıma ve ayrıca performans özelliklerinin yükseltilmesi konuları üzerinde durulmuştur. Kompakt sürücüler pazarında standartlar belirleyen bir sürücü yaratıldı.

Yaylı klemensler, entegre Dijital ayar potlu LED ekran, düşük devirlerde geliştirilmiş performans ve entegre acil durdurma fonksiyonu gibi geliştirilmiş fonksiyonlar ve cihaz özellikleri FR-D700 ürününü ultra kompakt sınıfta standart haline getirmektedir.

Karşılaştır

FR-D700, kullanıcı dostu olması nedeniyle özellikle standart uygulamalarda avantaj sağlamaktadır. Hem basit hem daha karmaşık uygulamalar için doğru çözümdür. Besleme ve taşıma bandı sürücüleri, parça işleme makineleri veya döner kapı ve kapı sürücüleri genel uygulama olarak sayılabilir.

Diyagnostik özelliği sayesinde arıza emniyeti
Bu inverter, kendi çalışma güvenliğini aktif şekilde izler. Örneğin, eğer fan devri %50’ye düşerse, bir ön alarm tetiklenir. Bir dahili ölçme programı, kapasitörlerin yaşlanmasını izlerken bir çalışma saati sayacı operatörün servis için en iyi zamanı planlamasına olanak verir. Hem giriş hem çıkış devreleri için faz hatası izleme sistemi gibi koruma ve aşırı yüklenme fonksiyonları cihazın sorunsuz çalışmasını sağlar.

Ek enerji tasarrufu
FR-D700’in OEC fonksiyonu akımı ve dolayısıyla motorun güç tüketimini daha optimum hale getirmeye yardımcı olur. Sonuç olarak, bir konvansiyonel inverterle karşılaştırıldığında enerji gereksiniminde ek bir azalma sağlanmaktadır.

Uzun hizmet ömrü
FR-D700, 10 yılı aşkın bir hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Bunu sağlamak için yüksek performanslı ısıya dirençli kondansatörler, kapalı rulmanlara ve özel yağlama gresine sahip soğutma fanları yer almaktadır. Soğutma havasının akışı, elektronik elemanlarla değil sadece ısı alcılarıyla temas etmektedir. Böylece, elektronik elemanlar üzerinde toz veya kir toplanmamaktadır. Daha uzun hizmet ömrü sağlayan başka bir özellik olarak, devre kartları, tek veya çift tabakalı koruyucu kaplamayla yıpratıcı ortam koşullarına karşı korunmaktadır.

Geliştirilmiş fonksiyon kapsamı
Hem operatörün hem değerli makinelerin korunması amacıyla, FR-D700 çeşitli harici faktörlere büyük hassasiyetle yanıt vermesini sağlayan fonksiyonlara sahiptir.

“Güvenli Tork Kapalı” (STO) güvenlik fonksiyonu, EN 61800-5-2’e uygun
“Güvenli Tork Kapalı” fonksiyonu (STO),motoru beslemeden ayırır ve beklenmeyen bir yeniden başlatmayı engeller. Böylelikle motor duruşa geçer. Kontaktörlü geleneksel teknoloji ile karşılaştırıldığında bu entegre edilmiş Güvenlik fonksiyonu, donanım, kablolama ve bakım işlemlerini azaltarak daha yüksek performans ve parça ömrü sağlar.

Basit çalıştırma
Basit kablolama
Kolay parametre ayarı
Entegre kontrol ünitesi
Basit ağ bağlantısı
Kısa servis süresi
Kısa süreli elektrik kesintilerinde kontrollü yavaşlama
Elektrik kesintileri sonrasında otomatik yeniden başlatma
Entegre acil durdurma fonksiyonu
Daha fazla standart fonksiyonlar
Sensörsüz vektör kontrolü
Bağımsız motor ayarı
%200 yüksek aşırı yüklenme kapasitesi
Entegre fren transistorü

Mitsubishi Frekans İnvertörü

Teknik Özellikler
  • Marka – Model: Mitsubishi FR-D700
  • Güç Değeri: 2,2 kW
  • Faz: 3
  • Besleme Değeri: 400 V ac
  • Akım Değeri: 5 A
  • Frekans Aralığı: 0,2 → 400Hz
  • Kullanım Şekli: FR-D700 SERİSİ
  • Koruma Sınıfı: IP 20
  • Haberleşme Tipi: Profibus, Profinet
  • Menşei Ülke: CN
Akım Değeri

Faz

Field Bus Haberleşme Tipi

,

Filtre Dahil

Güç Değeri

IP Derecelendirme

Kullanım Şekli

FR D700 SERİSİ İLE

Model

FR-E700 Instruction Manual Mitsubishi-FR-D ve FR-E serisi temel devreye alma kilavuzu FR F800 manual MİTSUBİSHİ D700

Başa dön
Anaysafa
Kategoriler
Teklif Sepeti
Arama
×
error: Frekans İnvertörü !!
Ürün sepetinize eklendi