FREKANS İNVERTÖRLERİNDE İNDİRİM! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15

KUSURSUZ HİZMET! MAKSİMUM KALİTE!

Frekans invertörü.com’da sizlere satış öncesi ve sonrası olmak üzere kusursuz hizmet şartları sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz! Satın aldığınız tüm ürünleri özverili çalışanlarımız vasıtası ile sizlere güvenle ulaştırıyoruz.

KUSURSUZ AC MOTOR PERFORMANSI

Frekans İnverterleri, mikro işlemciler tarafından kontrol edilen ve teknoloji harikası Yalıtılmış İki kutuplu Devreli Transistör (IGBT) tekniğini kullanmaktadırlar. Bu özellik onları güvenilir ve çok yönlü yapmaktadır. Frekansı değiştirilebilen özel bir pals genişliği modülasyon yöntemi sayesinde motorların sessizce çalışması
sağlanmaktadır.Geniş çaplı koruma fonksiyonları, inverter ve motorun mükemmel şekilde korunmasını sağlamaktadır. Frekans inverterleri, basit motor kontrol uygulamalarının geniş bir bölümü için idealdir.

DÜNYA STANDARTLARINDA MALZEME KALİTESİ

3 fazlı asenkron motorun değişik hızlarda dönmesi veya her koşulda aynı hızda dönmesi için frekans çevirici veya evirici kullanılması gerekir. Asenkron motorun hız kontrolünün frekans çevirici ile gerçeklestirilmesinin bazı avantajları vardır. Büyük güçlü motorlar yüksek enerji harcayacaktır.
İşte bu tür yüksek enerji sarfiyatını önlemek ve motorların her koşulda istenilen devirde dönmesini saglamak için degişik frekanslar üreterek motoru yormadan istenilen sabit hızda çalıstıran frekans çevirici üretilmistir

SEKTÖRÜN LİDER MARKALARI

Frekans invertörlerinde, sektörün en önde gelen ve kusursuz performanslar sağlayan markalar ile çalışıyoruz.

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Morzon Teknoloji ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için çok çalışmaya ve her gün işimizi daha ileriye taşımaya devam ediyoruz.

button-play
Başa dön
Anaysafa
Kategoriler
Teklif Sepeti
Arama
×
error: Frekans İnvertörü !!
Ürün sepetinize eklendi