FREKANS İNVERTÖRLERİNDE İNDİRİM! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15

Mitsubishi FR-E740 İnverter Sürücü, 3 Fazlı, 15 kW, 400 V ac, 30 A, 0,2 → 400Hz

Şimdiye kadar 11 milyon frekans inverteri satmış olan Mitsubishi Electric, şimdi kompakt inverterlerde en son neslini sunmaktadır, yeni FR-E700 serisi. Önceki modellerinden daha iyi özelliklere ve daha iyi performansa sahip olmasının yanı sıra bu yeni serideki modeller daha küçük ve daha kolay kurulabilirler.

Yapılan iyileştirmeler arasında entegre bir USB portu, entegre ekranlı Dijital ayar pot kontrolü, düşük hızlarda iyileştirilmiş güç kullanımı ve 700 serisindeki opsiyonel birçok karta uyum sağlayan bir genişletme yuvası bulunur. Bütün bunların tümü, FR-E700 ünitesini tekstil makinalarından tutun, kapı tahrik sistemlerine ve malzeme işleme sistemlerine varan geniş yelpazedeki birçok uygulama için ekonomik ve inanılmaz çok yönlülüğe sahip bir çözüm haline getirmektedir.

Karşılaştır

Tüm uygulamlar için akıllı fonksiyonlar

Sensörsüz Vektör Kontrolü
Gelişmiş otomatik ayarlama
Aşırı yüklenme kapasitesi %200’e artırılmıştır
Tork sınırlama
Harici fren
Entegre kontrol ünitesi
Güçlü yazılım
Entegre USB portu
Güvenli çalıştırma için kendi kendine teşhis
Uyumlu teknoloji
Hem müşteriyi hem de değerli makinasını korumak için yeni FR-E700 serisi, makinenin tüm çalışma şartlarına büyük hassasiyetle yanıt vermesine olanak veren yenilikçi fonksiyonlarla donatılmıştır.

Ani güç kesilmelerinde kontrollü hız yavaşlatma

Güç kesintileri sonrasında otomatik yeniden başlatma
“Güvenli Tork Kapalı” (STO) güvenlik fonksiyonu, EN 61800-5-2’e uygun
“Güvenli Tork Kapalı” fonksiyonu (STO),motoru beslemeden ayırır ve beklenmeyen bir yeniden başlatmayı engeller. Böylelikle motor duruşa geçer. Kontaktörlü geleneksel teknoloji ile karşılaştırıldığında bu entegre edilmiş Güvenlik fonksiyonu, donanım, kablolama ve bakım işlemlerini azaltarak daha yüksek performans ve parça ömrü sağlar.

Geleceğe yatırım

Uzun ömürlüdür – Mitsubishi Electric frekans dönüştürücü sürücüleri güvenilirlikleri ve uzun ömürlü olmaları açısından ün yapmıştır. FR-E700, 10 yıl üzerinde bir hizmet ömrü sunmak üzere tasarlamıştır. Diğer özelliklerinin yanı sıra bu özellik oldukça yüksek performanslı ısıya dayanıklı kapasitörler, yalıtımlı yataklara sahip fanlar ve özel yağlama gresleri sayesinde sağlanmıştır. Soğutulan hava akışı, elektronik elemanlara değil yalnızca ısı soğutucularına temas eder, böylece elemanlar üzerinde toz veya kir birikmez.

Devre kartları tek veya çok katlı verniğe sahip yapışkan ortamlara karşı çok iyi korunmuştur, bu da hizmet ömrünü artıran başka bir özelliktir.

Hızlı servis işlemleri – Fanlar, temizlik veya arıza olması durumunda 10 saniyeden kısa sürede çıkarılıp takılabilen tek parça üniteler olarak tasarlanmıştır. İnverterin tamamını değiştirmek bile hızlı ve kolay bir işlemdir, terminal bloğu çıkarılabildiği için herhangi bir kablo çalışması yapmaya gerek yoktur.

Çok yönlü tasarım

Kompakt kurulum – Yeni modellerin kurulumu eski modellerin kurulumu ile aynıdır ancak FR-E700 üniteleri şimdi yan yana takılabilmektedir. Isı dağılımı, ısı gidericilerin tasarlanması ile en iyi hale getirilmiştir, bu nedenle artık bu üniteler MCC kabininin dışına takılabilir.

Esnek bağlantı ve genişleme – FR-E700 inverterler RTU Modbus’a ve Profibus/DP, CC-Link, DeviceNet ve LonWorks gibi network sistemlerine bağlanabilir.

Mitsubishi Frekans İnvertörü

Teknik Özellikler
  • Marka – Model: Mitsubishi FR-E740
  • Güç Değeri: 15 kW
  • Faz: 3
  • Besleme Değeri: 400 V ac
  • Akım Değeri: 30 A
  • Frekans Aralığı: 0,2 → 400Hz
  • Kullanım Şekli: Motor
  • Koruma Sınıfı: IP 20
  • Haberleşme Tipi: Profibus
  • Menşei Ülke: JP
Akım Değeri

Faz

Field Bus Haberleşme Tipi

Filtre Dahil

Güç Değeri

IP Derecelendirme

Kullanım Şekli

AC Motor

Model

FR-E700 Instruction Manual Mitsubishi-FR-D ve FR-E serisi temel devreye alma kilavuzu FR F800 manual MİTSUBİSHİ D700

Başa dön
Anaysafa
Kategoriler
Teklif Sepeti
Arama
×
error: Frekans İnvertörü !!
Ürün sepetinize eklendi